Pracownik magazynowo - produkcyjny

Glasspol
  • Wisznia Mała, dolnośląskie pow. trzebnicki

Magazynier

Umowa o pracę

Obowiązki:

* obsługa zamówień klientów (kompletowanie towarów pod zamówienie odbiorcy zgodnie z ustanowionymi procedurami)
* rozładunek i załadunek towaru
* prawidłowe funkcjonowanie magazynu i rozmieszczenie towarów (przyjmowanie, wydawanie towaru, nadzór nad stanami magazynowymi firmy itp.)
* prowadzenie dokumentacji magazynowej (przyjęcia towarów, wydania towarów, protokoły itp)
* inwentaryzacja
* dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
* pilnowanie terminowości prac

Wymagania

* umiejętność pracy w zespole
* komunikatywność, wysoka kultura osobista
* prawo jazdy kat. B
* uprawnienia do obsługi wózków widłowych
* wysoka dyscyplina i organizacja pracy
* sumienność, dokładność, punktualność

Oferujemy

* stabilne zatrudnienie
* praca w systemie jednozmianowym (praca od poniedziałku do piątku)
* comiesięczne wynagrodzenie
* umowa o pracę na pół etatu lub staż
* szkolenia i pomoc we wdrożeniu do wykonywanej pracy
* miłą atmosferę w pracy
* system motywujący
* przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o zamieszczenie w życiorysie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)