Specjalista ds. BHP

Meble Negro
  • Czarne, pomorskie pow. człuchowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Meble Negro z siedzibą w Czarnem , poszukuje osoby na stanowisko :

Twój zakres obowiązków

Realizacja zadań służby BHP wynikających z przepisów prawa pracy
Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników firmy
Udział w procesie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
Tworzenie i nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP (instrukcje, regulaminy, procedury)
Udział w postępowaniu powypadkowym oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych zgodnie z wymaganiami przepisów oraz wewnętrznymi procedurami i standardami
Współpraca z pozostałymi działami w celu promowania i podejmowania działań prewencyjnych, naprawczych i korygujących w obszarze BHP
Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe zgodne z rozporządzeniem w sprawie służb BHP
Doświadczenie zawodowe min. 2-letnie na podobnym stanowisku
Znajomość zagadnień prawnych związanych z obszarem BHP i ochroną p.poż
Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) na poziomie dobrym
Dobra organizacja pracy, samodzielność, systematyczność, sumienność, duża dyscyplina pracy
Umiejętność pracy w stresie
Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, również współpracy z ludźmi na różnych szczeblach zarządzania
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu -
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)