Operator koparko - ładowarki - kierowca

Zakład Sieci Zasilania Sp z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się spółka Zakład Sieci i Zasilania sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:
 obsługa koparko ładowarki, mecalac, minikoparka
 transport materiałów na budowy, obsługa HDS
 dbanie i bieżąca obsługa samochodu,
 praca w dyspozycji kierownika budowy,
 współpraca z innymi pracownikami,
 przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

 uprawnienia operatora
 doświadczenie zawodowe
 karta kierowcy i prawo jazdy kat. B, C, uprawnienia na przewóz rzeczy
 uprawnienia UDT
 samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność
 wykonywanie nieskomplikowanych robót zastępczych

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
• pracę na terenie Wrocławia
• premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• szkolenia oraz kursy
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)