Kierownik Budowlany/ Pełnomocnik ds. Remontów Budynków

HR Project
  • Gliwice, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego klienta z branży technicznej poszukujemy Pełnomocnika ds. remontów budynków (Śląsk).

Obowiązki:
-kierowanie projektem modernizacji obiektów Firmy;
-nadzór nad jakością i terminowością realizacji inwestycji i remontów zgodnie z zawartymi umowami;
-współpraca z projektantami, wykonawcami, inspektorami oraz innym instytucjami na poszczególnych etapach procesu remontowego;
-poszukiwanie rozwiązań optymalizujących koszty eksploatacji obiektów budowlanych;

Oczekiwania:
-wykształcenie wyższe budowlane lub architektoniczne oraz posiadanie uprawnień budowlanych;
-min. 10-letnie doświadczenie zawodowe ;
-znajomość nowych technologii wykorzystywanych w budownictwie;
-umiejętność projektowania i organizacji przestrzeni biurowych i zieleni, sporządzania i sprawdzania kosztorysów oraz harmonogramów prac;

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
-możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego;
-dodatkowe benefity m.in.: dofinansowanie do wypoczynku letniego pracowników i członków rodzin, opieka medyczna, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie;

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)