Czy to Twoja firma?

HAMLET MKRTCHYAN SASUN praca

Złotów
HAMLET MKRTCHYAN SASUN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Złotów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy HAMLET MKRTCHYAN SASUN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HAMLET MKRTCHYAN SASUN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HAMLET MKRTCHYAN SASUN - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    HAMLET MKRTCHYAN SASUN
    • Złotów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw na późniejsze potrawy, utrzymanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym, czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn, oraz zmywanie naczyń po zakończeniu dnia pracy, pozostałe prace porządkowe mające na celu utrzymanie kuchni w czystości oraz ułatwienie pracy całej obsłudze lokalu

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Złotowie