Czy to Twoja firma?

TE-WA-POL sp. z o.o. praca

Zgorzelec

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że nasza firma TE-WA-POL, zlokalizowana w malowniczym Zgorzelcu, jest uznawana za synonim rzetelności i innowacyjności w branży produkcji mebli. Od 1993 roku, nasza pasja i zaangażowanie w kreowanie wyrobów ze sklejki tłoczonej na gorąco pozwoliły nam zdobyć zaufanie klientów, głównie na konkurencyjnym rynku niemieckim.

Specjalizujemy się w tworzeniu nie tylko siedzisk i oparć, ale również w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie foteli medycznych, kosmetycznych i terapeutycznych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w sektorze renowacji sal widowiskowych, oper, teatrów, hal sportowych i stadionów, a także w przemyśle "automotive" – są montowane w tramwajach, pociągach, autobusach i samochodach ciężarowych.

Jako firma, której właścicielem jest jeden z naszych największych odbiorców – Greiner GmbH, cieszymy się stabilnością finansową, która pozwala nam inwestować w rozwój i technologię. Dysponujemy trzema obrabiarkami CNC, co świadczy o naszym zaangażowaniu w innowacyjność i najwyższą jakość wytwarzanych produktów.

W TE-WA-POL cenimy sobie rodzinny klimat pracy, który przekłada się na rzetelność i komfort zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować miejsce pracy, gdzie każdy czuje się doceniony i ma możliwość rozwoju, nawet bez wcześniejszego przygotowania zawodowego.

Nasze usługi obejmują także ochronę przeciwpożarową, lakierowanie, a także szycie, owata i tapicerkę, co pozwala nam dostarczać produkty gotowe do użytku i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W TE-WA-POL wiemy, że nasza siła tkwi w ludziach i ich umiejętnościach, dlatego stale dbamy o to, by nasi pracownicy mieli zapewniony komfort pracy i odpoczynku. To właśnie dzięki nim, naszym wykwalifikowanym i zaangażowanym pracownikom, możemy nieustannie podnosić poprzeczkę w branży meblarskiej, dostarczając produkty, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie dopracowane.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych partnerów TE-WA-POL, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a zaufanie budowane jest na solidnych fundamentach rzetelności i innowacyjności.

TE-WA-POL SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy TE-WA-POL SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca TE-WA-POL SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TE-WA-POL SP. Z O.O.

Siedziba główna

TE-WA-POL SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
TE-WA-POL SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jelenia Góra
  2. Zgorzelec
  3. Bielsko-Biała
  4. Lubań
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TE-WA-POL SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik hali pras

    • Zgorzelec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa pras i maszyn sklejarskich; przygotowanie procesu produkcji sklejki ; praca w godzinach 06.00-14.40 ( 1 piątek w m-cu wolny), przez pierwsze 3 miesiące umowa na okres próbny lub umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony; wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od rodzaju umowy;

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia przez Pracodawcę we własnym zakresie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od rodzaju umowy i umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Portier

    • Zgorzelec

      obsługa portierni, drobne prace porządkowe; opieka nad 2 psami;
      ok. 100-120 h/m-c;
      praca wg grafiku w godzinach 14.40- 06.00, również w dni wolne;

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: chęć do pracy;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Pracodawcy w Zgorzelcu