Czy to Twoja firma?

SĄD REJONOWY W ZGORZELCU praca

Zgorzelec
SĄD REJONOWY W ZGORZELCU najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Zgorzelec
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy SĄD REJONOWY W ZGORZELCU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SĄD REJONOWY W ZGORZELCU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SĄD REJONOWY W ZGORZELCU

Siedziba główna

Siedziba 2

Praca SĄD REJONOWY W ZGORZELCU - oferty archiwalne

  • Konserwator

    SĄD REJONOWY W ZGORZELCU
    • Zgorzelec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      usuwanie usterek w budynkach Sądu Rejonowego, np. wymiana przepalonych świetlówek, drobne naprawy instalacji sanitarnej i kanalizacyjnej, drobne naprawy malarskie, naprawa zamków w szafach i drzwiach, przewożenie mebli pomiędzy pomieszczeniami, inne prace o charakterze gospodarczym; 40-80 godzin / miesiąc - godziny pracy do uzgodnienia - chętnie popołudniowe;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 25 zł brutto/h

Pracodawcy w Zgorzelcu