Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ARK JOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

agencja pracy tymczasowej

Oferty pracy ARK JOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa agencyjna
ARK JOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Obsługiwanie maszyn i urządzeń, ustawianie prawidłowych parametrów, kontrola jakości.
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Zawiercie
18-09-2020
od 2600 zł

POMOC MAGAZYNIERA

Zawód: magazynier Rodzaj: umowa agencyjna
Obsługa wózka paletowego, obsługa magazynu. Pomoc przy produkcji, dbanie o porządek w miejscu pracy.
od 2800 zł
Zawiercie
18-09-2020
od 2800 zł

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ BLASZANYCH

Zawód: operator maszyn Rodzaj: umowa o pracę
usuwanie awarii maszyn, dokonywanie przeglądów i konserwacji, eliminowanie bieżących ustrek, wykonywanie remontów i modyfikacji, udział w rozruchu nowych maszyn, praca ...
Zawiercie
31-08-2020

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Przysucha
Szczegóły
Zakres obowiązków
Miksowanie soków, układanie palet z owocami, dbanie o porządek miejsca pracy.
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania:
Książeczka SANEPID
Min. 1 rok doświadczenia na produkcji
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Zawiercie
Szczegóły
- obsługa tłoczarni
- obsługa zgrzewarek
- obróbka metali
- przestrzeganie przepisów BHP
- praca na dwie zmiany w godz. 6-14 i 14-22
- miejsce wykonywania pracy Fugasówka
Wymagania
wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie na produkcji 1 miesiąc, dokładność/precyzja
NIE

Adres

ul. Wierzbowa 16
42-400 Zawiercie
województwo śląskie
powiat zawierciański
gmina Zawiercie

Dodatkowe informacje

NIP: 6492297611
REGON: 242999861
KRS: 0000440002

Dyrektor generalny

Krzysztof Edward Peroń
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 19-11-2012
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Zawiercie