Czy to Twoja firma?

Centrum Księgowo-Kadrowe AGMA Agata Ptaszyńska praca

Wysokie Mazowieckie
Centrum Księgowo-Kadrowe AGMA Agata Ptaszyńska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Centrum Księgowo-Kadrowe AGMA Agata Ptaszyńska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Księgowo-Kadrowe AGMA Agata Ptaszyńska

Centrum Księgowo-Kadrowe AGMA Agata Ptaszyńska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Księgowo-Kadrowe AGMA Agata Ptaszyńska - oferty archiwalne

  • Asystent do spraw kadr i płac

    Centrum Księgowo-Kadrowe AGMA Agata Ptaszyńska
    • Wysokie Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia, sporządzenie list płac, sporządzanie dokumentów do ZUS, GUZ, PEFRON, US

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie. Kandydata obejmuje wstępny test kwalifikacyjny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Wysokiem Mazowieckiem