Czy to Twoja firma?

OKTAN W. Piekutowski Wysokie Mazowieckie praca

Wysokie Mazowieckie
OKTAN W. Piekutowski Wysokie Mazowieckie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy OKTAN W. Piekutowski Wysokie Mazowieckie

Praca alert - powiadomienia

Praca OKTAN W. Piekutowski Wysokie Mazowieckie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca OKTAN W. Piekutowski Wysokie Mazowieckie - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi klienta na stacji paliw

    OKTAN W. Piekutowski Wysokie Mazowieckie
    • Wysokie Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: istnieje możliwość przyuczenia, wynagrodzenie+premia, praca na 2 zmiany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawa plus premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny

Pracodawcy w Wysokiem Mazowieckiem