Czy to Twoja firma?

Avis Labor Sp. z o.o. praca

Wykroty
Avis Labor Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Avis Labor Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Avis Labor Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Avis Labor Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator produkcji

    Avis Labor Sp. z o.o.
    • Wykroty
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Czynności produkcyjne, prace manualne, dokonywanie wizualnej kontroli jakości, dbałość o czystość na hali produkcyjnej, obsługa maszyn produkcyjnych, zapewnienie ciągłości produkcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, praca w dni wolne, nienormowane godziny pracy, pracodawca nie zapewnia dojazdu do miejsca pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 19,70 zł/godz. brutto

    • Wykroty

      Obsługa maszyn produkcyjnych, montaż metalowych elementów po spawaniu, zapewnienie ciągłości produkcji. Prasowanie i montowanie pokrowców do foteli samochodowych, montaż manualny siedzeń samochodowych, montowanie części plastykowych do metalowych części siedzeń, przyklejanie gąbki do części metalowych, zainstalowanie poduszki powietrznej, montowanie zagłówków do siedzeń samochodowych. Produkcja poszycia foteli samochodowych, obsługa maszyny szyjącej, zgłaszanie awarii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak, podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, praca w dniu wolne, nienormowane godziny pracy, pracodawca nie zapewnia dojazdu do miejsca pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30 zł/godz. brutto

Pracodawcy w Wykrotach