Czy to Twoja firma?

Cerrys Ryskalok Spółka Jawna praca

Wykroty
Cerrys Ryskalok Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy Cerrys Ryskalok Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cerrys Ryskalok Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Cerrys Ryskalok Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Cerrys Ryskalok Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Laborant

    Cerrys Ryskalok Spółka Jawna
    • Wykroty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -Kontrola jakości wyrobów gotowych, surowców,
      -Archiwizowanie prób,
      -Obsługa aparatury laboratoryjnej,
      -Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,
      -Bieżące wsparcie technologiczne obszaru produkcyjnego,
      -Współpraca z zewnętrznymi laboratoriami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne, minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, chęć nauki i rozwoju własnych kompetencji, dobra umiejętność obsługi programów MS Office, umiejętność analizy i rozwiązywaniu problemów, umiejętność pracy w zespole, elastyczność i zdolności adaptacyjne, efektywna komunikacja interpersonalna, umiejętność planowania i organizacji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3100 zł + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Wykrotach