Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZABERD SPÓŁKA AKCYJNA

ZABERD S.A.  firma  działająca w branży drogowej nieprzerwanie od 1992 roku  zatrudni pracowników z województwa śląskiego do Brygady Bitumicznej.

Oferty pracy ZABERD S.A.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Operator stołu rozkładarki mas bitumicznych
Zawód: operator maszyn budowlanych   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wrocław
Szczegóły

ZABERD S. A. Spółka działająca od 1992r. zajmująca się w sposób kompleksowy utrzymaniem
i budową infrastruktury drogowej, aktualnie  do naszego  zespołu w województwie dolnośląskim  poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą
  • zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.

Więcej informacji na temat pracy możesz uzyskać dzwoniąc od poniedziałku do piątku

w godzinach  9:00-15:00 pod numer 516008552.

Zakres obowiązków
  • Obsługa sterowania stołem rozkładarki mas bitumicznych przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych, prace pomocnicze

Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość mechaniki maszyn
  • Umiejętność samodzielnej i rozważnej pracy, oraz duże zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność i dyspozycyjność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Kierowca C+E - Robotnik Drogowy
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
Szczegóły

ZABERD S.A.  firma  działająca w branży drogowej nieprzerwanie od 1992 roku

zatrudni do Brygady Bitumicznej

    Kierowcę CE -Robotnika Drogowego

        (miejsce pracy: baza Katowice- Szopienice)

  • Praca na wywrotkach 3 osiowych
  • Praca fizyczna
Wymagania
  • Prawo jazdy kat C+E
  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia  na wywrotkach 3 osiowych
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Gotowość do pracy w delegacji
Operator Walca Drogowego
Zawód: operator   |  Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
Szczegóły

ZABERD S.A.  firma  działająca w branży drogowej nieprzerwanie od 1992 roku  zatrudni

Operatora Walca Drogowego z województwa śląskiego .

  • praca  przy robotach bitumicznych
  • praca fizyczna
Wymagania
  • udokumentowanego doświadczenia w pracy przy robotach bitumicznych
  • gotowości do pracy w delegacji

Adres

ul. Bystrzycka 24
54-215 Wrocław
województwo dolnośląskie
powiat Wrocław
gmina Wrocław-Fabryczna

Dodatkowe informacje

NIP: 8990107036
REGON: 930612039
KRS: 0000092763

Dyrektor generalny

Paweł Zawadzki
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 26-02-2002
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Wrocław