Czy to Twoja firma?

Józef Gargula Firma Legbud Gargula praca

Wojnicz

Od ponad dwóch dekad jesteśmy z Wami, dostarczając produkty, które nie tylko wyróżniają się na tle konkurencji, ale przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo i spokój. Nasza firma, LEGBUD GARGULA, założona przez Józefa Gargułę, rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku i od tego czasu nieustannie rozwija swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Znajdując się w malowniczym Wojniczu, w sercu Małopolski, jesteśmy dumni, że możemy łączyć lokalne tradycje z nowoczesnymi technologiami. Specjalizujemy się w produkcji metalowych elementów stolarki budowlanej oraz wyrobów z tworzyw sztucznych dla budownictwa, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do potrzeb rynku.

Nasze bramy garażowe - uchylne i segmentowe - to kwintesencja naszego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Każdy produkt, który opuszcza nasz zakład, jest wynikiem starannego procesu produkcyjnego i dbałości o detale. Dzięki temu, nasi klienci mogą cieszyć się niezawodnością i estetyką naszych wyrobów przez długie lata.

Rozumiemy, że świat wokół nas nieustannie się zmienia, dlatego oferujemy nie tylko zakupy stacjonarne, ale również zakupy online oraz serwis online - wszystko po to, abyście mogli korzystać z naszych usług, gdziekolwiek jesteście i kiedykolwiek tego potrzebujecie.

Jesteśmy obecni na całym terytorium Polski dzięki współpracy z zaufanymi dystrybutorami, a nasze działania eksportowe pozwalają nam dotrzeć do klientów poza granicami kraju. Jako LEGBUD GARGULA, zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, ale naszym największym priorytetem jest Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie z użytkowania naszych produktów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat zaufali naszej marce. Razem z nami budujcie bezpieczną przestrzeń dla siebie i swoich najbliższych. LEGBUD GARGULA - bo bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Józef Gargula Firma Legbud Gargula najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł księgowość / ekonomia praca fizyczna it (informatyka)

Oferty pracy Józef Gargula Firma Legbud Gargula

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Józef Gargula Firma Legbud Gargula

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Józef Gargula Firma Legbud Gargula

Siedziba główna

Józef Gargula Firma Legbud Gargula poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Józef Gargula Firma Legbud Gargula
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Tarnów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Józef Gargula Firma Legbud Gargula - oferty archiwalne

  • Księgowy / księgowa

    • Wojnicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na programie Comarch ERP XL, pełna księgowość. Prowadzenie ewidencji VAT, sprawozdania GUS, nabycia WDT i WNT, rozrachunki w PLN i innych walutach, sporządzanie bilansu i rachunku zysków i strat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na takim stanowisku. Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu księgowości.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość dłuższego zatrudnienia. Warunki płacowe do uzgodnienia z pracodawcą.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ochrony

    • Wojnicz

      Nadzór nad mieniem firmy. Praca w godzinach 15:00 - 07:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Poszukiwana osoba na wskazane stanowisko z orzeczoną grupą niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Ślusarz (o)

    • Wojnicz
    • 2 800 zł / mies.

      montaż podzespołów, wykonywanie otworów, nitowanie, skręcanie, wycinanie i docinanie elementów stalowych i plastikowych, obsługa elektrourządzeń oraz urządzeń pneumatycznych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość urządzeń i maszyn, odpowiedzialność i sumienność w pracy. montaż podzespołów, wykonywanie otworów, nitowanie, skręcanie, wycinanie i docinanie elementów stalowych i plastikowych, obsługa elektrourządzeń oraz urządzeń pneumatycznych. Praca w Wojniczu na jedną zmianę od pn.-pt. w godz.: 7:00-15:00, możliwość pracy w systemie dwuzmianowym w godz.: 6:00-14:00, 14:00 -22:00; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto + premia. Kontakt: Józef Gargula Firma Legbud Gargula, ul. Wolicka 8, 32-830 Wojnicz, konieczny wcześniejszy kontakt tel.: 14 679 09 00.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Wojniczu