Czy to Twoja firma?

Firma Remontowo - Budowlana Andrzej Batog praca

Wadowice Górne
Firma Remontowo - Budowlana Andrzej Batog najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Firma Remontowo - Budowlana Andrzej Batog

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Remontowo - Budowlana Andrzej Batog

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Remontowo - Budowlana Andrzej Batog - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    Firma Remontowo - Budowlana Andrzej Batog
    • Wadowice Górne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pracownik budowlany, montaż dociepleń, prace wykończeniowe
      Praca na terenie Mielca i okolic.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Chęci do pracy, mile widziane doświadczenie, mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach Górnych