Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA ODDZIAŁ W TRZEBOWNISKU praca

Trzebownisko
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA ODDZIAŁ W TRZEBOWNISKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA ODDZIAŁ W TRZEBOWNISKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA ODDZIAŁ W TRZEBOWNISKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA ODDZIAŁ W TRZEBOWNISKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA ODDZIAŁ W TRZEBOWNISKU - oferty archiwalne

  • Magazynier/kierowca wózka

    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA ODDZIAŁ W TRZEBOWNISKU
    • Trzebownisko
    • umowa o pracę
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      komplementacja wysyłek, przyjmowanie i wydawanie towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKÓW JEZDNIOWYCH
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Referent do spraw handlu

      przyjmowanie zamówień, rozliczanie konwojentów
      praca zmianowa od poniedziałku do soboty od 6.00 do 18.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, osoby zainteresowane proszone są o przesłanoe CV na podany adres mail

      Oferujemy

Pracodawcy w Trzebownisku