Czy to Twoja firma?

INSTALGAZ s.c. A. Kedra, K. Kędra praca

Tomaszów Lubelski
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
INSTALGAZ s.c. A. Kedra, K. Kędra najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy INSTALGAZ s.c. A. Kedra, K. Kędra

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTALGAZ s.c. A. Kedra, K. Kędra

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca INSTALGAZ s.c. A. Kedra, K. Kędra - oferty archiwalne

  • Operator koparki, monter

    INSTALGAZ s.c. A. Kedra, K. Kędra
    • Tomaszów Lubelski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Budowa sieci oraz przyłączy gazowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane uprawnienia operatora koparki jednonaczyniowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tomaszowie Lubelskim