Czy to Twoja firma?

KRAK-OLD ZAKŁAD REZYSTORÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Szczucin
KRAK-OLD ZAKŁAD REZYSTORÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dyrektor Szczucin
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy KRAK-OLD ZAKŁAD REZYSTORÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRAK-OLD ZAKŁAD REZYSTORÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KRAK-OLD ZAKŁAD REZYSTORÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Zastępca dyrektora zakładu

    KRAK-OLD ZAKŁAD REZYSTORÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczucin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Współpraca w prowadzeniu i organizacji zakładu produkcyjnego, nadzór nad parkiem maszyn, pozyskiwanie nowych odbiorców oraz utrzymywanie z nimi współpracy i dobrych relacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne/mechaniczne, zarządzanie pracownikami, inicjatywa w działaniu, znajomość branży (procesy obróbki metali, technologie konstrukcji). Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku. Praca na okres próbny (3 miesiące, później czas określony lub nieokreślony). Praca w gpdzinach od 06.00 do 14.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczucinie