Czy to Twoja firma?

ŁUKASZ PIETRAS INFOGLOB SECURITY SYSTEM praca

Szczerców
instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
ŁUKASZ PIETRAS INFOGLOB SECURITY SYSTEM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy ŁUKASZ PIETRAS INFOGLOB SECURITY SYSTEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŁUKASZ PIETRAS INFOGLOB SECURITY SYSTEM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ŁUKASZ PIETRAS INFOGLOB SECURITY SYSTEM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ŁUKASZ PIETRAS INFOGLOB SECURITY SYSTEM - oferty archiwalne

  • Instalator systemów fotowoltaicznych

    ŁUKASZ PIETRAS INFOGLOB SECURITY SYSTEM
    • Bełchatów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Instalowanie systemów fotowoltaicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: osoby do przyuczenia - chętne do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od pon. do pt. w godz. 9-17. Miejsce pracy: teren powiatu bełchatowskiego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczercowie