Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - EKOINSTAL SP. Z O.O.

firma budowlana

Oferty pracy EKOINSTAL SP. Z O.O.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

OPERATOR KOPARKI
Zawód: operator koparki   |  Rodzaj: umowa o pracę
Sucha Beskidzka
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca przy budowie kanalizacji sanitarne i wodociągowej.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
Operator koparki jednonaczyniowej kl. III
Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe min: 3 lata
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPECIALISTA DS ROZLICZEŃ BUDOWY
Zawód: inżynier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
Do podstawowych obowiązków należy przygotowywanie dokumentacji przetargowej, rozliczanie budów, przygotowywanie kosztorysów.
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), brak
sporządzanie kosztorysów oraz przygotowanie dokumentacji przetargowej
Obsługa programu AutoCAD
znajomość programów komputerowych MS OFFICE
[Umiejętność 1] : Przygotowywanie dokumentacji przetargowej.
NIE
EKOINSTAL SP. Z O.O.
34-200 Sucha Beskidzka
Przemysłowa 8

Pracodawcy z miasta Sucha Beskidzka