Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE GRALES LESZEK CHĘCIK praca

Strzegom
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE GRALES LESZEK CHĘCIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE GRALES LESZEK CHĘCIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE GRALES LESZEK CHĘCIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE GRALES LESZEK CHĘCIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE GRALES LESZEK CHĘCIK - oferty archiwalne

  • Malowanie sitodrukiem

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE GRALES LESZEK CHĘCIK
    • Strzegom
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      malowanie sitodrukiem skal na przyborach szkolnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: dysponowanie pomieszczeniem, w którym osoba będzie wykonywać malowanie sitodrukiem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 19,70 zł./h
  • Operator wtryskarki hydraulicznej

    • Strzegom
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      obsługa wtryskarki hydraulicznej

      Wymagania

      • Inne wymagania: może byc osoba do przyuczenia, istnieje możliwość pracy na cały lub na 1/2 etatu, preferowane są osoby ze Strzegomia i okolic

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzegomiu