Czy to Twoja firma?

Firma Budowlana Rem-Bud - I Bronisław Drąg Sp. j. praca

Stalowa Wola

Jesteśmy Firma Budowlana Rem-Bud i Bronisław Drąg, z siedzibą w sercu Stalowej Woli, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza specjalność to produkcja stolarki aluminiowej, która jest synonimem trwałości i estetyki. Choć nie możemy podzielić się z Tobą pełną historią naszego rozwoju czy szczegółami dotyczącymi naszej misji i wartości, to możemy zapewnić, że każdy projekt traktujemy z niezmiennym zaangażowaniem.

Zawsze dążymy do tego, aby usługi, które oferujemy, stały na najwyższym poziomie. To nasz sposób na budowanie zaufania i satysfakcji wśród klientów, którzy powierzają nam swoje wizje i marzenia o idealnej przestrzeni. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasza lokalna działalność jest wyrazem głębokiego zrozumienia potrzeb i oczekiwań klientów z regionu podkarpackiego.

Nasza oferta, choć nie opisana w szczegółach, jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb i najnowszych trendów w branży budowlanej. W naszej pracy łączymy rzemiosło z innowacyjnością, co pozwala nam tworzyć produkty, które nie tylko są funkcjonalne, ale i wpisują się w estetyczny krajobraz nowoczesnych budowli.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, aby razem tworzyć przestrzenie, które będą służyć przez lata, zachwycając swoją formą i jakością wykonania. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby każdy projekt stał się rzeczywistością, która przekracza oczekiwania.

Firma Budowlana Rem-Bud - I Bronisław Drąg Sp. j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Firma Budowlana Rem-Bud - I Bronisław Drąg Sp. j.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Budowlana Rem-Bud - I Bronisław Drąg Sp. j.

  • Kierownik robót budowlanych

    Firma Budowlana Rem-Bud - I Bronisław Drąg Sp. j.
    • Stalowa Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Budowlana Rem-Bud - I Bronisław Drąg Sp. j.

Biuro

Produkcja stolarki aluminiowej

Firma Budowlana Rem-Bud - I Bronisław Drąg Sp. j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Budowlana Rem-Bud - I Bronisław Drąg Sp. j. - oferty archiwalne

  • Kierowca kat c

    • Zakres obowiązków

      Obsługa realizowanych budów. Transport na terenie Stalowej Woli i okolic.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: wykształcenie min. gimnazjalne, prawo jazdy kat. C lub C+E, min. 1 rok doświadczenia w zawodzie kierowcy kat C lub C+E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Technik budownictwa

    • 4 000 zł / mies.

      Prowadzenie robót budowlanych. Praca na terenie Stalowej Woli i w delegacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie techniczne budowlane oraz doświadczenie zawodowe na wskazanym lub podobnym stanowisku. Mile widziane uprawnienia budowlane.

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Stalowej Woli