Czy to Twoja firma?

USŁUGI WIELOBRANŻOWE SZEWCZYK JÓZEF praca

Solec Kujawski

Od ponad dwóch dekad, Usługi Wielobranżowe Józef Szewczyk z dumą stawia fundamenty pod przyszłość w Solcu Kujawskim i okolicach. Nasza podróż rozpoczęła się 26 kwietnia 1999 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się przekuć naszą pasję do budowania w rzeczywistość. Od tego czasu, nieustannie rozwijamy naszą specjalność – roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze projekty budowlane nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów. Każdy budynek, który wznosimy, jest świadectwem naszej dbałości o szczegóły i zaangażowania w tworzenie trwałych wartości. Choć nie dysponujemy informacjami o naszych certyfikatach czy innowacyjności, to nasze dotychczasowe realizacje mówią same za siebie – są odzwierciedleniem wysokiej jakości naszej pracy.

Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb klientów, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do różnorodnych projektów i wyzwań. Wszystko to wykonujemy z głębokim przekonaniem, że solidna praca i uczciwość są kluczem do sukcesu zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów.

W Usługach Wielobranżowych Józef Szewczyk, każdy projekt jest traktowany z indywidualnym podejściem, co pozwala nam na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Nasza historia jest zapisem ciężkiej pracy i determinacji, a przyszłość – obietnicą dalszego rozwoju i doskonalenia sztuki budowania.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają niezawodnego partnera w branży budowlanej. Razem możemy stworzyć coś trwałego – nie tylko budynki, ale i relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie.

USŁUGI WIELOBRANŻOWE SZEWCZYK JÓZEF najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Solec Kujawski
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy USŁUGI WIELOBRANŻOWE SZEWCZYK JÓZEF

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI WIELOBRANŻOWE SZEWCZYK JÓZEF

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa USŁUGI WIELOBRANŻOWE SZEWCZYK JÓZEF

Siedziba główna w Solcu Kujawskim

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
USŁUGI WIELOBRANŻOWE SZEWCZYK JÓZEF
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Toruń

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca USŁUGI WIELOBRANŻOWE SZEWCZYK JÓZEF - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany - praca w solcu kujawskim z zakwaterowaniem (nr 0014)

    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace budowlane i wykończeniowe na terenie Solca Kujawskiego z zakwaterowaniem

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w budownictwie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia uznaniowa, umowa na 3 m-ce z możliwością przedłużenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Solcu Kujawskim