Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz praca

Słupsk

W sercu dynamicznie rozwijającego się Gdańska, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kolejarz" od lat tworzy przestrzeń życiową, która jest nie tylko miejscem zamieszkania, ale i wspólnotą, w której każdy czuje się jak w domu. Nasza działalność koncentruje się na zarządzaniu osiedlami mieszkaniowymi, gdzie priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo naszych mieszkańców.

Z dumą podkreślamy, że nasze osiedla są nie tylko estetycznie zarządzane, ale również bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Dążymy do tego, by nasze działania były synonimem innowacji – modernizacja sieci ciepłowniczej to dla nas krok ku przyszłości, który ma na celu nie tylko poprawę jakości życia mieszkańców, ale i dbałość o naszą planetę.

Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego oferujemy możliwość ubezpieczenia mieszkań przez internet – szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Jesteśmy także odpowiedzialni za sprzątanie klatek schodowych, co jest wyrazem naszej troski o codzienną estetykę i porządek.

Zarządzanie miejscami parkingowymi oraz wprowadzenie regulaminu parkowania to odpowiedź na potrzeby naszych mieszkańców, którzy cenią sobie porządek i dobrą organizację przestrzeni wspólnej. Wszystko to robimy z myślą o wygodzie i zadowoleniu tych, którzy na co dzień tworzą z nami spółdzielczą społeczność.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej spółdzielni czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, to z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że nasze zaangażowanie w zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi jest fundamentem, na którym budujemy zaufanie naszych mieszkańców.

Jesteśmy "Kolejarzem" – nie tylko zarządcą, ale przede wszystkim społecznością, która każdego dnia wspólnie pracuje na to, by nasze osiedla były miejscem, gdzie każdy chce wracać.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa nieruchomości praca fizyczna

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Siedziba główna

Klub Osiedlowy KWADRAT

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Słupsk
  2. Gdańsk
  3. Lublin
  4. Bielsko-Biała
  5. Gdynia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sanitarnych

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      1. Udział w przeglądach zasobów mieszkaniowych, innych budynków i obiektów oraz terenów Spółdzielni.
      2. Opracowanie zakresu robót remontowych i dokonanie wyceny robót.
      3. Przygotowanie materiałów przetargowych i udział w pracach komisji przetargowych w celu wyłonienia wykonawców robót remontowych.
      4. Sporządzanie umów z wykonawcami robót remontowych.
      5. Pełnienie roli inspektora nadzoru nad robotami budowlanymi.
      6. Sprawdzenie przedłożonej przez wykonawców dokumentacji rozliczeniowej nadzorowanych robót.
      7. Dbanie o terminowe, zgodne z zawartymi umowami i zleceniami wykonanie robót oraz o realizację planu remontów.
      Praca na czas określony: 31.12.2022 r.
      Godz. pracy 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : zdolności analityczne, dorywczo – praca na wysokości powyżej 3 metrów. [Umiejętność 1] : wskazane uprawnienia budowlane, znajomość obsługi prog. do kosztorysowania, wsk. program FORTE, doświadczenie w realizacji i nadór robót sanitarnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Słupsku