Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

ADMINISTRATOR

Zawód: agent nieruchomości Rodzaj: praca tymczasowa
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kolejarz"
1. administrowanie nieruchomościami spółdzielni mieszkaniowej, 2. praca biurowa, 3. opieka i kontrola stanu technicznego budynków oraz terenów osiedlowych, 4. kontakt z ...
od 3120 zł
UoP brutto/mies.
Słupsk
18-11-2020
od 3120 zł

Archiwalne ogłoszenia

INSPEKTOR DS. CZŁONKOWSKO-LOKALOWYCH
Zawód: pracownik biurowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Słupsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
1. wykonywanie czynności wynikających z członkostwa w Spółdzielni oraz z faktu posiadania tytułu prawnego do lokalu w zasobach Spółdzielni;
2. wykonywanie czynności związanych z obsługą lokali użytkowych w zasobach Spółdzielni.
Praca na czas określony: 31.08.2021 r. z możliwością przedłużenia.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia:
obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
Inne wymagania:
umiejętność stosowania i korzystania z przepisów prawa, znajomość prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPECJALISTA DS. OGÓLBOBUDOWLANYCH
Zawód: inspektor   |  Rodzaj: umowa o pracę
Słupsk
Szczegóły
1. Udział w przeglądach zasobów mieszkaniowych, innych budynków i obiektów oraz terenów Spółdzielni.
2. Opracowanie zakresu robót remontowych i dokonanie wyceny robót.
3. Przygotowanie materiałów przetargowych i udział w pracach komisji przetargowych w celu wyłonienia wykonawców robót remontowych.
4. Sporządzanie umów z wykonawcami robót remontowych.
5. Pełnienie roli inspektora nadzoru nad robotami budowlanymi.
6. Sprawdzenie przedłożonej przez wykonawców dokumentacji rozliczeniowej nadzorowanych robót.
7. Dbanie o terminowe, zgodne z zawartymi umowami i zleceniami wykonanie robót oraz o realizację planu remontów.
Wymagania
średnie zawodowe, brak
uprawnienia budowlane - inspektor, kierownik nadzoru budowlanego - budownictwo lądowe
biegła obsługa komputera z obsługą internetu
[Umiejętność 2] : dorywcza praca na wysokości powyżej 3 metrów, doświadczenie w realizacji i nadzorowaniu robót budowlanych, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
[Umiejętność 1] : znajomość obsługi komputera, w tym arkusza kalkulacyjnego i edytora tekstów, znajomość obsługi programu do kosztorysowania, wskazany program FORTE,
NIE
Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz
76-200 Słupsk
Braci Gierymskich 1

Pracodawcy z miasta Słupsk

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
Income Invest
PCC
PCC