Czy to Twoja firma?

TECHNISAT DIGITAL SP Z O.O. praca

Siemianice
TECHNISAT DIGITAL SP Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Siemianice
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy TECHNISAT DIGITAL SP Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TECHNISAT DIGITAL SP Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji-NIEMCY

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Szlifierz

    Armadas BV
    • Holandia
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Monter klimatyzacji!!!

    • Niemcy
    Wygasa

Praca TECHNISAT DIGITAL SP Z O.O. - oferty archiwalne

  • Operator produkcji

    TECHNISAT DIGITAL SP Z O.O.
    • Siemianice
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - obsługa maszyn zgodnie z założeniami produkcyjnymi, - wymiana materiałów eksploatacyjnych i komponentów produkcyjnych, - montaż urządzeń, - kontrola wyprodukowanych urządzeń, - pakowanie zgodnie z wymaganiami klienta, - przygotowanie do transportu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera, zdolności manualne, KOMUNIKATYWNOŚĆ, DOBRA ORGANIZACJA PRACY
      • Inne wymagania: [Inne] : Z uwagi na rozbudowę firmy czasowo została przeniesiona cześć produkcji do innej miejscowości. Drugie miejsce pracy: ul. Polna 14, 55-110 Prusice.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siemianicach