Czy to Twoja firma?

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY FLISAK SPÓŁKA CYWILNA - praca

Sarbinowo
Ośrodek wczasowy
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY FLISAK SPÓŁKA CYWILNA - najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY FLISAK SPÓŁKA CYWILNA -

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY FLISAK SPÓŁKA CYWILNA -

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY FLISAK SPÓŁKA CYWILNA - - oferty archiwalne

  • Kucharz

    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY FLISAK SPÓŁKA CYWILNA -
    • Sarbinowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 490 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie posiłków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki zgodnie z RP
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sarbinowie