Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Ewelina moroz euphoria

Oferty pracy Ewelina moroz euphoria

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

MOBILNY INSTRUKTOR KOLORYZACJI
Zawód: technik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Rudnik nad Sanem
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca w Rudniku nad Sanem. Wymagane podstawowe pojęcie w technice przedłużania włosów oraz upięć fryzór. Wymagana umiejętność szkolenia z technik koloryzacji włosów.
Wymagania
Języki:
arabski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Inne wymagania:
Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata w koloryzacji włosów oraz wymagane doświadczenie min 2 lata w prowadzeniu szkoleń z koloryzacji włosów. Pracodawca zaznaczył w ofercie pracy, że wymaga od kandydatów znajomości języka arabskiego na poziomie zaawansowanym, celem stałej komunikacji z instruktorami z Libanu.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Szczegóły
Szkolenie z koloryzacji marki MOUNIR PRODUCTS. Praca w Rudniku nad Sanem. Wymagane podstawowe pojęcie w technice przedłużania włosów oraz upięć fryzór.
Wymagania
Języki:
Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata w koloryzacji włosów oraz wymagane doświadczenie min 2 lata w prowadzeniu szkoleń z koloryzacji włosów. Doświadczenie w pracy z marką MOUNIR PRODUCTS.
NIE
ewelina moroz euphoria
37-420 Rudnik nad Sanem
3 Maja 14

Pracodawcy z miasta Rudnik nad Sanem