Czy to Twoja firma?

SICON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. praca

Rudna Mała
SICON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Rudna Mała
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy SICON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SICON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SICON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjno magazynowy

    SICON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
    • Rudna Mała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 450 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      OBSŁUGA CYKLU PRODUKCYJNEGO: ODWAŻANIE SUROWCÓW, DOZOWANIE SUROWCÓW, REALIZACJA
      PROCESU PRODUKCYJNEGO, KONFEKCJA WYROBÓW GOTOWYCH OBSŁUGA MAGAZYNU: MONITORING
      DOSTARCZANYCH SUROWCÓW ORAZ WYROBÓW GOTOWYCH, PRZYGOTOWYWANIE WYSYŁEK PODSTAWOWE
      CZYNNOŚCI KONSERWUJĄCO - PORZĄDKOWE

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: KIEROWCA/OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH PODNOŚNIKOWYCH, dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 450 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rudnej Małej