Czy to Twoja firma?

Centrum Dietetyczne Naturhouse Jolanta Marszał praca

Przeworsk
Centrum Dietetyczne Naturhouse Jolanta Marszał najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dietetyk Przeworsk
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Centrum Dietetyczne Naturhouse Jolanta Marszał

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Dietetyczne Naturhouse Jolanta Marszał

  • Doradca żywieniowy

    Centrum Dietetyczne Naturhouse Jolanta Marszał
    • Przeworsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Praca Centrum Dietetyczne Naturhouse Jolanta Marszał - oferty archiwalne

  • Dietetyk

    • Przeworsk
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Dietetyk
      • Uprawnienia: Odpowiedzialność za powierzone obowiązki
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Przeworku