Czy to Twoja firma?

FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY SPÓŁKA JAWNA praca

Przemyśl
FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Urzędnik Przemyśl
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY SPÓŁKA JAWNA

Praca FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Referent ds. Sprzedaży ze znajomością j. angielskiego

    FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY SPÓŁKA JAWNA
    • Mroczeń
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • obsługa sprzedaży klientów krajowych i anglojęzycznych
      • aktywne wsparcie klientów i rozwiązywanie zgłaszanych problemów (obsługa reklamacji)
      • przygotowywanie specyfikacji technicznych,
      • udział w spotkaniach, negocjacjach handlowych,
      • współpraca z Działem Logistyki,
      • sporządzanie dokumentacji sprzedażowej i przewozowej.

      Nasze wymagania

      • łatwość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów,
      • odpowiedzialność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz podejmowaniu decyzji,
      • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami oraz w zespole,
      • chęć do nauki i rozwijania nowych umiejętności.
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

      To oferujemy

      • pełne wsparcie „ na start " oraz w trakcie trwania umowy,
      • umowę na pełny etat w oparciu o atrakcyjne wynagrodzenie,
      • możliwość doskonalenia umiejętności językowych,
      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • energiczny, młody zespół, z którym praca będzie dla Ciebie przyjemnością,
      • komfortowe warunki pracy i niezbędne narzędzia do efektywnego działania.

      Umów się z nami na rozmowę – zapraszamy/ Bienvenue !

  • Referent ds. Sprzedaży w Dziale Eksportu (j. francuski)

    • Mroczeń

      • obsługa sprzedażowa klientów zagranicznych,
      • aktywne wsparcie klientów francuskojęzycznych,
      • wsparcie w przygotowywaniu kart, specyfikacji produktowych,
      • sporządzanie dokumentacji przewozowej.

      • dobra znajomość języka francuskiego – warunek konieczny,
      • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,

      • pełne wsparcie „na start” oraz w trakcie trwania umowy,
      • energiczny młody zespół, z którym praca będzie dla Ciebie przyjemnością,

Pracodawcy w Przemyślu