Czy to Twoja firma?

BIURO OCHRONY DRAGON RAFAŁ KACZMAREK praca

Ostrów Wielkopolski
BIURO OCHRONY DRAGON RAFAŁ KACZMAREK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy BIURO OCHRONY DRAGON RAFAŁ KACZMAREK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO OCHRONY DRAGON RAFAŁ KACZMAREK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BIURO OCHRONY DRAGON RAFAŁ KACZMAREK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIURO OCHRONY DRAGON RAFAŁ KACZMAREK - oferty archiwalne

  • Recepcjonista/ka

    BIURO OCHRONY DRAGON RAFAŁ KACZMAREK
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Umowa zlecenie
      2 zmiany
      Wynagrodzenie 16 zł netto/godz.
      miejsce pracy Arena Ostrów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Kwalifikowany pracownik ochrony

    • Odolanów
    • pełny etat

      uprawnienia dopuszczające posiadanie broni - możliwość wyrobienia wymaganych dokumentów
      2 zmiany: 8-20, 20-8 (praca po 12 godzin)
      miejsce pracy Odolanów
      wynagrodzenie 25zł brutto/godz.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Pozwolenie na broń

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim