Czy to Twoja firma?

MAGNA ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Ostrów Wielkopolski
MAGNA ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy MAGNA ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAGNA ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MAGNA ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAGNA ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Telemarketer

    MAGNA ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa telefoniczna klientów zgodnie ze standardami firmy, umawianie spotkań dla naszych handlowców, aktywne słuchanie klientów, budowanie pozytywnej relacji z klientem, dbanie o wizerunek firmy, prowadzenie niezbędnych raportów.
      Początkowo umowa zlecenie (3 miesiące) docelowo umowa o pracę. Wynagrodzenie + premia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych, Obsługa komputera i internetu, konsultant telefoniczny - telemarketer

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Pracownik biurowy działu polubownego

    • staż/praktyka
    • pełny etat

      Praca w dziale windykacji. Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań, kontakt mailowy i telefoniczny z klientami, wprowadzanie umów, redagowanie pism, sporządzanie niezbędnych raportów .

      Wynagrodzenie + premia. Początkowo umowa zlecenie (3 miesiące) docelowo umowa o pracę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Obsługa pakietu MS OFFICE/OPEN OFFICE, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: [Inne] : Wynagrodzenie + premia. Początkowo umowa zlecenie (3 miesiące) docelowo umowa o pracę.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim