Czy to Twoja firma?

Bar Mila Marek Michnej praca

Osła

Od momentu otwarcia naszych drzwi w 2014 roku, Bar Mila Marek Michnej stał się miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza restauracja, położona przy malowniczej miejscowości Osła, tuż przy stacji paliw Circle K, jest synonimem smaków, które zadowolą każdego miłośnika polskiej kuchni, jak również tych, którzy szukają szybkiego, ale zawsze smacznego posiłku na wynos.

W Barze Mila, każdy dzień to nowa strona naszej historii, którą piszemy z pasją do gastronomii i gościnności. Nasze menu to hołd dla lokalnych produktów, które łączymy w dania znane i lubiane, ale też takie, które zaskakują i inspirują. Od aromatycznej kawy, przez gorącą herbatę, po bogate w smaku obiady – mamy wszystko, by zaspokoić głód i pragnienie naszych gości.

Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie czas to luksus, dlatego nasza lokalizacja przy autostradzie A4 jest naszym strategicznym atutem. Dla podróżujących, Bar Mila to idealne miejsce na przerwę w podróży, gdzie można szybko i wygodnie zjeść, nie tracąc cennych minut. Dodatkowo, oferujemy różnorodne opcje płatności, od gotówki po płatności zbliżeniowe i karty kredytowe, co sprawia, że każdy klient może wybrać najwygodniejszą dla siebie formę rozliczenia.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze staramy się być blisko naszych gości, słuchając ich potrzeb i dostosowując się do zmieniających się oczekiwań. Nasza misja to nie tylko serwowanie posiłków, ale tworzenie miejsc, w których każdy czuje się jak u siebie w domu.

W Barze Mila Marek Michnej, każdy kęs to opowieść, którą pragniemy dzielić z naszymi gośćmi. Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaków i chwil, które pozostają w pamięci na długo po opuszczeniu naszego lokalu.

Bar Mila Marek Michnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Bar Mila Marek Michnej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bar Mila Marek Michnej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

    ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-6 850 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa

Bar Mila Marek Michnej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bar Mila Marek Michnej - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Bar Mila Marek Michnej
    • Osła
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca w kuchni

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2800 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Osle