Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W OLEŚNICY praca

Oleśnica

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W OLEŚNICY to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza historia sięga połowy lat 60., jednak to 1 września 1996 roku rozbrzmiał pierwszy dzwonek w murach naszej obecnej siedziby przy ulicy 11 Listopada. Od tego czasu nieustannie dążymy do tego, aby nasza szkoła była synonimem jakości edukacji i bezpiecznego środowiska dla rozwoju młodych ludzi.

Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, a jednocześnie nieustannie patrzymy w przyszłość, adaptując nowoczesne metody nauczania i wychowania. Nasza placówka to nie tylko budynek, to przede wszystkim społeczność – uczniowie, nauczyciele i rodzice, którzy wspólnie tworzą przyjazną i inspirującą atmosferę.

Chociaż nie możemy podzielić się pełnymi informacjami na temat naszych ofert edukacyjnych czy wartości, które przyświecają naszej pracy, możemy zapewnić, że każdego dnia staramy się rozwijać potencjał każdego ucznia. Wierzymy, że solidne fundamenty edukacyjne są kluczem do sukcesu w dorosłym życiu i dlatego kładziemy duży nacisk na wszechstronny rozwój – intelektualny, emocjonalny i społeczny.

Nasza szkoła to miejsce, gdzie każdy uczeń jest ważny, a edukacja dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości. Jesteśmy przekonani, że dzięki zaangażowaniu i współpracy możemy osiągnąć wyjątkowe rezultaty.

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 7 w Oleśnicy – miejsca, gdzie każde dziecko ma szansę na lepszą przyszłość.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W OLEŚNICY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Oleśnica
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W OLEŚNICY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W OLEŚNICY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W OLEŚNICY

Siedziba główna

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W OLEŚNICY - oferty archiwalne

  • Pedagog

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W OLEŚNICY
    • Oleśnica
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wspomaganie psychologiczne uczniów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    • Oleśnica
    • pełny etat

      nauczanie dzieci w klasach I-III

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: nauczanie wczesnoszkolne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wg karty nauczyciela brutto w zależności od stopnia awansu w przeliczeniu na cały etat nauczycielski

Pracodawcy w Oleśnicy