Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Krzysztof Czarniecki praca

Olecko
SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH.
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Krzysztof Czarniecki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Olecko
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Krzysztof Czarniecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Krzysztof Czarniecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Krzysztof Czarniecki - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Krzysztof Czarniecki
    • Olecko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w przygotowywaniu dań, transport towarów do baru

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olecku