Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - GAMTOOLS Centrala Techniczna Leszek Rzepka

Oferty pracy GAMTOOLS Centrala Techniczna Leszek Rzepka

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

ASYSTEN DZIAŁU HANDLOWEGO
Zawód: specjalista ds. sprzedaży   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Oborniki
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca biurowa z umiejętnością obsługi komputera, prowadzenie spraw admnistracyjnych i organizacyjnych w biurze,
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Języki:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
Znajomość pakietu MS Office
Excel
zaangażowanie
Komunikatywność
Umiejętność pracy w zespole
Obsługa komputera
Inne wymagania:
- praca biurowa z umiejętnością obsługi komputera, znajomość programu VENDO - mile widziane, umiejętność komunikacji i rozmów telefonicznych (prowadzenie), prowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnych w biurze, mile widzianz znajomośc technik sprzedaży i negocjacji,

- dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: gamtools.ct@gmail.com
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
GAMTOOLS Centrala Techniczna Leszek Rzepka
64-600 Oborniki
Chłopska 4

Pracodawcy z miasta Oborniki