Czy to Twoja firma?

FINISHPARKIET FABRYKA PARKIETU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Nowe Miasto Lubawskie
FINISHPARKIET FABRYKA PARKIETU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FINISHPARKIET FABRYKA PARKIETU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FINISHPARKIET FABRYKA PARKIETU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FINISHPARKIET FABRYKA PARKIETU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FINISHPARKIET FABRYKA PARKIETU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Operator wózka widłowego

    FINISHPARKIET FABRYKA PARKIETU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Nowe Miasto Lubawskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie prac transportowych związanych z załadunkiem i rozładunkiem materiałów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: operator wózka widłowego
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia i umiejętności do kierowania wózkami widłowymi, ważne uprawnienia UDT.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Pracownik produkcji

    • 2 800 zł / mies.

      Proste prace przy obróbce drewna.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Godziny czasu pracy: I zmiana od 6:00 do 14:00; II zmiana od 14:00 do 22:00. Wynagrodzenie: 2800 zł brutto plus premia uznaniowa.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Pracownik biurowy

    • 3 450 zł / mies.

      obsługa sprzętów biurowych, telefoniczna obsługa klienta, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami, bieżąca obsługa dokumentów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office, umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
      • Inne wymagania: Umowa o pracę na okres próbny: 3 miesiące. Po okresie próbnym umowa o pracę na czas określony. Godziny pracy: od 8:00 do 16:00. Wykształcenie: średnie, Doświadczenie zawodowe: mile widziane na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 450 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Mieście Lubawskim