Czy to Twoja firma?

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli praca

Nowa Sól
szkoła podstawowa
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli - oferty archiwalne

  • Kasjer w centrum matematyczno-informatyczno-przyrodniczym

    Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli
    • Nowa Sól
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca polegajaca na sprzedaży poprzez kasę fiskalną biletów wstępu do Parku Fizyki. Zapisywanie wycieczek, odwiedzających Park i ich rozliczanie. obsługa kasy fiskalnej. Praca w godzinach od 10:00-16:00 lub 12:00-18:00 (wg grafiku)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2257,50zł plus wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • Nowa Sól
    • część etatu

      sprzatanie terenu Centrum Matematyczno- Informatyczn- Przyrodniczego Odra n, wycieranie urządzeń, opróżnianie koszy, sprzątanie toalet, drobne naprawy np. zamka w drzwiach. Praca zmianowa w godz. 10::00- 14:00, 14:00- 18:00, również w weekendy w Parku Fizyki w Nowej Soli.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat

Pracodawcy w Nowej Soli