Czy to Twoja firma?

Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce praca

Nowa Sól
Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce - oferty archiwalne

  • Operator linii properzi (produkcja drutu aluminiowego)

    Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce
    • Gorzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie urządzenia do odlewania i prowadzenie procesu odlewania drutu.
      Nadzorowaniem poziomu metalu w rynnach i zalewaku, Czyszczenie urządzenia po zakończeniu odlewania.
      Pomiary temperatury metalu.
      Czyszczenie urządzenia po zakończeniu odlewania.
      Sprawdzenie linii properzi przed rozruchem.
      Nadzorowanie procesu cięcia materiału, walcowania oraz zwijania drutu.
      Spinanie nawiniętej szpuli drutu taśmą za pomocą maszynki spinającej oraz zdejmowanie szpuli ze zwijarki.
      Przygotowanie zwijarki do ponownego zwijania oraz opisywanie zwiniętego materiału
      Nadzorowanie zwijania, zdejmowanie szpuli ze zwijarki za pomocą suwnicy oraz odłożenie szpuli w wyznaczone miejsce, a także nadzorowanie zwijania.
      Odwożenie za pomocą wózka widłowego zwojów
      Czyszczenie formy koła odlewniczego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie techniczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Automatyk

    • Gorzyce
    • 7 000 zł / mies.

      Praca w dziale Utrzymania Ruchu w firmie o profilu produkcyjnym. Diagnostyka usterek w oparciu o programowanie SIMATIC Manager oraz PCS7). Analizowanie programów PLC w w/w językach programowania oraz dokonywanie zmian w maszynach. Programowania paneli operatorskich Siemens. Odczytywanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie kierunkowe, doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu na stanowisku Elektronik/Automatyk w firmie o profilu produkcyjnym; uprawnienia SEP powyżej 1kV ; praktyczna znajomość sterowników PLC Siemens S7 (diagnostyka usterek w oparciu o programowanie SIMATIC Manager oraz PCS7); praktyczna umiejętności analizowania programów PLC w w/w językach programowania, oraz dokonywania zmian w maszynach; umiejętność programowania paneli operatorskich Siemens; umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń; znajomość budowy maszyn; dobrej organizacji czasu pracy i zdolności manualnych; dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowej Soli