Czy to Twoja firma?

Ewa Doiczman ART CAFE Cafe&Restaurant praca

Nakło nad Notecią
Ewa Doiczman ART CAFE Cafe&Restaurant najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Ewa Doiczman ART CAFE Cafe&Restaurant

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ewa Doiczman ART CAFE Cafe&Restaurant

Ewa Doiczman ART CAFE Cafe&Restaurant poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ewa Doiczman ART CAFE Cafe&Restaurant - oferty archiwalne

  • Kelner-barman

    Ewa Doiczman ART CAFE Cafe&Restaurant
    • Nakło nad Notecią
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta w restauracji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w gastronomii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nakle nad Notecią