Czy to Twoja firma?

LUBUSKI BANK SPÓŁDZIELCZY MIĘDZYRZECZ praca

Międzyrzecz
LUBUSKI BANK SPÓŁDZIELCZY MIĘDZYRZECZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy LUBUSKI BANK SPÓŁDZIELCZY MIĘDZYRZECZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUBUSKI BANK SPÓŁDZIELCZY MIĘDZYRZECZ

LUBUSKI BANK SPÓŁDZIELCZY MIĘDZYRZECZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LUBUSKI BANK SPÓŁDZIELCZY MIĘDZYRZECZ - oferty archiwalne

  • Referent

    LUBUSKI BANK SPÓŁDZIELCZY MIĘDZYRZECZ
    • Przytoczna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Aktywna sprzedaż kredytów i usług bankowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Komunikatywność, Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Międzyrzeczu