RADZIEMSKA WYRÓB ARTYKUŁÓW CHEMII GOSPODARCZEJ Lidia Radziemska

Czy to Twoja firma?

RADZIEMSKA WYRÓB ARTYKUŁÓW CHEMII GOSPODARCZEJ Lidia Radziemska praca

Łomianki

Jesteśmy RADZIEMSKA WYRÓB ARTYKUŁÓW CHEMII GOSPODARCZEJ Lidia Radziemska, zlokalizowani w malowniczych Łomiankach. Nasza pasja to produkcja chemii gospodarczej, która ułatwia życie codzienne naszych klientów. Od samego początku naszej działalności, stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość naszych produktów. To właśnie te wartości są sercem naszej marki.

Nasze produkty są wynikiem ciągłego dążenia do doskonałości. Rozumiemy, jak ważne jest, aby chemia gospodarcza była nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna dla użytkowników i środowiska. Dlatego też każdy nasz wyrób jest owocem gruntownych badań i testów, które gwarantują satysfakcję i zaufanie klientów.

W Radziemskiej Wyrób Artykułów Chemii Gospodarczej Lidia Radziemska, jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania produktów, które spełniają specyficzne potrzeby naszych odbiorców. Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze rozwiązania były coraz lepsze i aby każdy klient czuł, że słuchamy jego potrzeb.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej historii czy dokładną pozycją na rynku, to możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości jest niezachwiane. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą i udzielać szczegółowych informacji na temat naszych produktów i usług, bo wiemy, że transparentność jest kluczem do budowania trwałych relacji z naszymi klientami.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników chemii gospodarczej z Łomianek. Razem tworzymy czystsze i bezpieczniejsze jutro.

RADZIEMSKA WYRÓB ARTYKUŁÓW CHEMII GOSPODARCZEJ Lidia Radziemska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center produkcja / przemysł

Oferty pracy RADZIEMSKA WYRÓB ARTYKUŁÓW CHEMII GOSPODARCZEJ Lidia Radziemska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RADZIEMSKA WYRÓB ARTYKUŁÓW CHEMII GOSPODARCZEJ Lidia Radziemska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RADZIEMSKA WYRÓB ARTYKUŁÓW CHEMII GOSPODARCZEJ Lidia Radziemska

Siedziba główna

RADZIEMSKA WYRÓB ARTYKUŁÓW CHEMII GOSPODARCZEJ Lidia Radziemska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RADZIEMSKA WYRÓB ARTYKUŁÓW CHEMII GOSPODARCZEJ Lidia Radziemska - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Łomianki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-4 500 zł / mies.
    • Firma Produkująca chemię gospodarczą w Łomiankach zatrudni:

      Pracownika produkcyjnego do zespołu mężczyzn.

      Praca fizyczna związana z podnoszeniem ciężarów powyżej 12 kg.

      Tel. (22) 751-39-72 kom: 794-040-694

      godz: 7 – 15 w dni robocze

      Zakres obowiązków

      • Mieszanie surowców - praca na mieszaln.
      • Pakowanie produktów w saszetki i op. zbiorcze oraz transportowe - praca na automatach dozująco-pakujących.
      • Umieszczanie produktów w op. transportowych na paletach i składowanie ich w magazynie - transport wózkiem elektrycznym.
      • Pomoc przy dostawie surowców i opakowań oraz wysyłce produktów.

      Wymagania

      • Chęci do pracy,
      • brak nałogów,
      • dobry stan zdrowia,
      • siła fizyczna,
      • zdolności manualne
      • umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • pracę od zaraz
      • praca w miłej atmosferze w stabilnej firmie,
      • pełny etat,
      • jedna zmiana
      • wynagrodzenie zawsze płatne na czas,
      • umowę o pracę lub umowę zlecenie- TY wybierasz,

Pracodawcy w Łomiankach