Czy to Twoja firma?

CENTRUM DENTYSTYCZNE Grażyna Zawisza-Powideł praca

Lidzbark Warmiński
CENTRUM DENTYSTYCZNE Grażyna Zawisza-Powideł najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy CENTRUM DENTYSTYCZNE Grażyna Zawisza-Powideł

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM DENTYSTYCZNE Grażyna Zawisza-Powideł

Praca CENTRUM DENTYSTYCZNE Grażyna Zawisza-Powideł - oferty archiwalne

  • Asystentka stomatologiczna

    CENTRUM DENTYSTYCZNE Grażyna Zawisza-Powideł
    • Lidzbark Warmiński
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      asystowanie podczas zabiegów stomatologicznych, dezynfekcja, aterylizacja, przygotowanie stanowiska i miejsca pracy, rejestracja pacjentów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej, recepcjonistki, w przypadku braku doświadczenia mozliwość przyuczenia, osoba może być w trakcie nauki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Lidzbarku Warmińskim