Adecco Poland

Czy to Twoja firma?

Adecco Poland praca

Wrocław

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Adecco Poland

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adecco Poland

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Adecco Poland

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Skawina

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Adecco Poland - oferty archiwalne

  • Magazynier/ka

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 22-25 zł / godz.
    • Rekrutujemy ONLINE. Wyślij zgłoszenie lub skontaktuj się telefoniczne : 723 190 190, 723 190 018, 723 190 003, 723 190 113, 723 190 292, 723 190 735 i dowiedz się więcej( poniedziałek - piątek od 8 do 16)

      Wyślij SMS o treści PRACA. Oddzwonimy!

      miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

      Zakres obowiązków

      • Proste prace magazynowe, m.in. rozładunek towaru, skanowanie i wykładanie produktów na półki
      • Wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów
      • Kompletowanie zamówień dla klientów
      • Pakowanie i załadunek paczek do wysyłki

      Wymagania

      • Ukończone 18 lat
      • Dobra kondycja fizyczna
      • Wysokaj motywacja do pracy i odpowiedzialność
      • Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym

      Oferujemy

      • Pełen etat 4 dni w tygodniu w systemie dwuzmianowym - masz aż 3 dni wolnego!
      • 20 zł/ godz. brutto
      • Od 1 lipca NOWA, WYŻSZA stawka 22,50 brutto/h!!!
      • co miesiąc premię do 15%, dodatek nocny
      • Umowę o pracę tymczasową
      • Możliwość przejścia na umowę bezpośrednią z pracodawcą
      • Dodatkowy bonus za polecenie nowego pracownika do 2000 zł brutto za osobę* - LICZBA POLECEŃ NIEOGRANICZONA!
      • Wypłatę zawsze na czas
      • Codziennie posiłek za 1 zł
      • Bezpłatny transport z i do pracy
      • Prywatną opiekę medyczną LUXMED
      • Pakiet sportowy MultiSport
      • System Adecco CLUB dzięki, któremu skorzystasz z licznych rabatów m.in. w kinach, biurach turystycznych czy sklepach odzieżowych

      *Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco lub telefonicznie.

Pracodawcy w Wrocławiu