Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC Łęg Tarnowski praca

Łęg Tarnowski
Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC Łęg Tarnowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC Łęg Tarnowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC Łęg Tarnowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC Łęg Tarnowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC Łęg Tarnowski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca (o)

    Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC Łęg Tarnowski
    • Łęg Tarnowski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -obsługa klienta,
      -wykładanie towaru i sprzątanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, handlowe
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie handlowe mile widziane, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, , mile widziana podstawowa umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej. obsługa klienta, wykładanie towaru i sprzątanie. Praca w Łęgu Tarnowskim na dwie zmiany od poniedziałku do soboty w godz. 6.00 -14.00 , 13.00-21.00. Wynagrodzenie 3010zł brutto. Kontakt: Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC Łęg Tarnowski , ul. Partyń 1, 33-131 Łęg Tarnowski , tel. 503112412.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik porządkowy- palacz (o,n)

    • 2 800 zł / mies.

      Pracownik porządkowy, palacz

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, chęci do pracy . Praca w Łęgu Tarnowskim od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00, wynagrodzenie 2800,- brutto. Umowa o pracę. Kontakt: Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC Łęg Tarnowski, ul. Partyń 1, 33-131 Łęg Tarnowski , wcześniejszy kontakt telefoniczny: Maria Rzepka, tel. 503 112 412.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Łęgu Tarnowskim