Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZATOKA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy ZATOKA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KSIĘGOWA/Y

Zawód: księgowy Rodzaj: umowa na okres próbny
ZATOKA-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
księgowanie i dekretacja faktur kosztowych i sprzedażowych, rozliczanie wyciągów bankowych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi, regulowanie zobowiązań i kontrola należności względem ...
od 4500 zł
UoP brutto/mies.
Łebcz
30-12-2020
od 4500 zł

TOKARZ

Zawód: tokarz Rodzaj: umowa na okres próbny
przygotowanie procesu obróbki skrawaniem dobór i przygotowanie narzędzi skrawających wykonywanie na tokarce prac tokarskich i frezarskich kontrola jakości wykonywanych detali czszczenie i konserwowanie maszyn ...
od 3500 zł
Łebcz
27-11-2020
od 3500 zł

ELEKTROMONTER/ELEKTRYK

Zawód: elektromonter Rodzaj: umowa na okres próbny
prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych, montaż torów kablowych i okablowania, elektromontaż i uruchamianie maszyn i urządzeń, wykonywanie pomiarów elektrycznych
od 2600 zł
Łebcz
18-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Łebcz
Szczegóły
Zakres obowiązków
księgowanie i dekretacja faktur kosztowych i sprzedażowych, rozliczanie wyciągów bankowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, współpraca z insystucjami zewnętrznymi, regulowanie zobowiązań i kontrola należności względem spółki
Wymagania
Zawody:
Księgowy
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Księgowość
Języki:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
Obsługa komputera
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
84-103 Łebcz
Rumiankowa 21

Pracodawcy z miasta Łebcz