Czy to Twoja firma?

PIZZA PARK spółka cywilna Edyta Stypułkowska, Ewa Bałdyś-Jakuć praca

Łapy
PIZZA PARK spółka cywilna Edyta Stypułkowska, Ewa Bałdyś-Jakuć najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy PIZZA PARK spółka cywilna Edyta Stypułkowska, Ewa Bałdyś-Jakuć

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIZZA PARK spółka cywilna Edyta Stypułkowska, Ewa Bałdyś-Jakuć

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PIZZA PARK spółka cywilna Edyta Stypułkowska, Ewa Bałdyś-Jakuć - oferty archiwalne

  • Kierowca /dostawca potraw

    PIZZA PARK spółka cywilna Edyta Stypułkowska, Ewa Bałdyś-Jakuć
    • Łapy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dostawa potraw z Restauracji Podlaski Stół do klienta , praca od poniedziałku do piątku

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych / lub gotowość do wykonania orzeczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 9-15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łapach