Czy to Twoja firma?

ENERGY NORTLE Sp. z o.o.Spółka Komandytowa praca

Łapy
ENERGY NORTLE Sp. z o.o.Spółka Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż praca fizyczna inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy ENERGY NORTLE Sp. z o.o.Spółka Komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGY NORTLE Sp. z o.o.Spółka Komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ENERGY NORTLE Sp. z o.o.Spółka Komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ENERGY NORTLE Sp. z o.o.Spółka Komandytowa - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    ENERGY NORTLE Sp. z o.o.Spółka Komandytowa
    • Łapy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie instalacji elektrycznych NN
      - posługiwanie sie elektronarzędziami
      - praca w 2-4 osobowym zespole
      - dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
      - samodzielność, odpowiedzialność oraz efektywność w działaniu
      Możliwość zatrudnienia osób z Ukrainy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność posługiwania się elektronarzędziami. Chęć do nauki i poznania branży.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 654 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7- 15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator prasy krawędziowej cnc

    • Łapy

      - obsługa krawędziarki CNC (zaginanie elementów z blachy),
      - ustawianiem gięcia, kontrolą procesu gięcia,
      - kontrola jakości wykonywanych elementów,
      - współpraca z technologami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe; obsługa maszyny krawędziowej, umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 839 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łapach