Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SPÓŁDZIELNIA PRACY USŁUG MOTORYZACYJNYCH W KWIDZYNIE

Firma prowadzi działalność w zakresie produkcji i usług metalowych oraz w zakresie usług motoryzacyjnych w Stacji Kontroli Pojazdów.

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA PRACY USŁUG MOTORYZACYJNYCH W KWIDZYNIE

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Zawód: mechanik Rodzaj: umowa o pracę
SPÓŁDZIELNIA PRACY USŁUG MOTORYZACYJNYCH W KWIDZYNIE
weryfikacja stanu technicznego samochodów, diagnostyka zgłaszanych usterek, wymiana części, naprawa samochodów, dbanie o czystość stanowiska pracy
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Kwidzyn
02-11-2020
od 2600 zł

ŚLUSARZ

Zawód: ślusarz Rodzaj: umowa o pracę
obsługa maszyn do obróbki metali (obsługa maszyn frezarsko-tokarskich, ślusarskich)
od 2600 zł
Kwidzyn
29-10-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

ŚLUSARZ
Zawód: ślusarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kwidzyn
Szczegóły
Zakres obowiązków
obsługa maszyn do obróbki metali (obsługa maszyn frezarsko-tokarskich, ślusarskich), prace konserwatorskie
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: bez znaczenia
Uprawnienia:
prawo jazdy kat B
manualne
doświadczenie zawodowe
Inne wymagania:
umiejętność czytania dokumentacji technicznej, komunikatywność, uczciwość
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
82-500 Kwidzyn
KRÓTKA 2

Pracodawcy z miasta Kwidzyn

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
Income Invest
PCC
PCC