Czy to Twoja firma?

GREGOR GRZEGORZ GRYŃ SKLEPY MONOPOLOWE praca

Kwidzyn
Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach.
GREGOR GRZEGORZ GRYŃ SKLEPY MONOPOLOWE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GREGOR GRZEGORZ GRYŃ SKLEPY MONOPOLOWE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GREGOR GRZEGORZ GRYŃ SKLEPY MONOPOLOWE

GREGOR GRZEGORZ GRYŃ SKLEPY MONOPOLOWE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GREGOR GRZEGORZ GRYŃ SKLEPY MONOPOLOWE - oferty archiwalne

  • Fakturzystka

    GREGOR GRZEGORZ GRYŃ SKLEPY MONOPOLOWE
    • Kwidzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wprowadzanie faktur oraz pozostałych dokumentów do systemu i ich archiwizacja

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + premia uznaniowa praca w godz. 07.00-15.00, 9.00-17.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik regionalny

    • Kwidzyn
    • 6 620 zł / mies.

      nadzorowanie pracy podległego regionu, rekrutacja pracowników, kontrolowianie punktów handlowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 620 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
  • Pracownik do spraw obsługi monitoringu oraz ewidencji czasu pracy

    • Kwidzyn
    • 2 800 zł / mies.

      obsługa monitoringu oraz ewidencja czasu pracy

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, podstawowa znajomość obsługi komputera, mile widziane osoby niepełnosprawne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + premia uznaniowa praca w godz. 07:30-14:30; 14:30-22.30

Pracodawcy w Kwidzynie